Menu Zamknij

Torebki papierowe – ekologiczna alternatywa dla plastikowych reklamówek

Coraz większy nacisk kładziemy na ekologię. Widać to również w biznesie, który coraz częściej podąża ścieżką eko trendów i wychodzi w ten sposób naprzeciwko oczekiwaniom swoich konsumentów. Jednym z przykładów przyjaznych dla środowiska decyzji może być zastąpienie plastikowych reklamówek torebkami papierowymi. Plastikowa reklamówka jest jednym z najgorszych produktów wytwarzanych z tworzyw sztucznych. Często używana jest zaledwie przez parę minut, a potem wymaga tysięcy lat, aby się rozłożyć. Właśnie dlatego ogranicza się użycie jednorazowych torebek foliowych. Dodatkowo, firmy coraz częściej rezygnują również z grubszych reklamówek z tworzyw sztucznych. Atrakcyjną alternatywą dla reklamówek z plastiku mogą być torebki papierowe – reklamówki wykonane z papieru. Dzisiaj można zakupić je w równie atrakcyjnych cenach, a także zdecydować się na wykonanie na nich personalizowanych nadruków. To przyszłościowa inwestycja w wizerunek firmy!

Torebki papierowe – propozycja dla każdej branży

Wykonane z wytrzymałego papieru reklamówki są dobrym wyborem dla praktycznie każdej firmy niezależnie od branży. Są one chętnie wybierane między innymi przez sklepy odzieżowe, perfumerie, jubilerzy, ale również oferują je coraz częściej sklepy spożywcze, wielobranżowe, księgarnie, sklepy oferujące elektronikę. Poza pakowaniem całych zakupów mogą one służyć także do zabezpieczania poszczególnych artykułów, na przykład spożywczych – pieczywa, słodyczy sprzedawanych na wagę. Również torebki papierowe mogą być bardzo dobrym wyborem dla firm realizujących zamówienia online – w tym przypadku mogą one służyć do dekoracyjnego pakowania produktów. Poza kartonami dostępne są też wysyłkowe torby papierowe, które skutecznie chronią znajdujące się w środku artykuły.

Torebki papierowe z personalizacją – nadruk na zamówienie

Praktycznie każdy producent torebek papierowych może zaoferować swoim klientom usługi polegające na personalizacji torebek tego typu, czyli na wykonaniu na nich nadruków. Personalizacja toreb papierowych jest ważnym elementem budowy rozpoznawalności oraz wizerunku firmy. Znajdujące się na torebkach logo oraz charakterystyczne dla marki kolory przyciągają wzrok i pełnią funkcję przekazu reklamowego. Szeroka gama torebek papierowych do wyboru – różne konstrukcje oraz wymiary papierowych reklamówek pozwalają na indywidualny dobór do konkretnego typu sprzedawanych w sklepie artykułów. Zamówienia na torebki papierowe, również te z indywidualnymi nadrukami, można składać także przez internet.