Menu Zamknij

Segregatory reklamowe – atrakcjyne akcesoria reklamowe

Myśląc o reklamach zwykle przychodzą nam na myśl reklamy telewizyjne, internetowe czy radiowe, czyli te, które po prostu chamsko wdzierają się nam do umysłów, krzycząc i pokazując jaskrawe kolory. Ale przecież nie tylko to może być skuteczną reklamą.

Cicha reklama

Nie musimy szokować i krzyczeć do naszych klientów. W końcu są oni inteligentni. Jeśli chcemy, aby nasze dobre produkty trafiły do klientów z ich wyboru, a nie przez wciskanie towaru do ich kieszeni, warto właśnie pomyśleć o cichszej reklamie. Tutaj idealnie sprawdzą się różne gadżety reklamowe.

Segregatory reklamowe

Taki gadżet idealnie sprawdzi się na każde firmowe spotkanie z kontrahentami, spotkania w urzędzie czy po prostu jako gratis, dodawany do ulotek czy innych dokumentów. Taki gadżet sprawdzi się również podczas różnych publicznych promocji czy targów. Co więcej jest idealny nie tylko dla firm, ale także dla szkół i uczelni. Przede wszystkim jest to tani sposób na reklamę. Właśnie dlatego tak często dostajemy dokumenty, pisma czy ogłoszenia w takich teczkach czy segregatorach.

Jak to ma wyglądać?

Główną zaletą takiej reklamy jest ogrom miejsca, gdzie możemy zapisać, zaznaczyć, wkleić konkretne informacje czy zdjęcie. Dobrym wyborem jest stworzenie tła z logo firmy lub ze zdjęciem jej siedziby. Natomiast na odwrocie warto zapisać wszystkie dane kontaktowe, takie jak numer telefonu, adres mailowy, stronę internetową czy siedzibę firmy. Warto także pomyśleć nad ewentualnym krótkim tekstem opisującą dokładnie, czym się zajmujecie lub ewentualnie nad krótkim hasłem reklamowym czy cytatem pasującym do Waszej działalności.

Co to daje?

Przede wszystkim wszystkie dokumenty będą w jednym miejscu, a ewentualna przemowa będzie uporządkowana.Także wszystkie informacja dla ewentualnych kontrahentów będą dobrze przekazane, a taki segregator na pewno zrobi na nich wrażenie. Jest to także świetna okazja, żeby pokazać się podczas różnych konkursów i wystaw. Wystarczy przekazać takie darmowe segregatory organizatorom, którzy następnie w takiej teczce przekażą uczestnikom dyplomy czy inne certyfikaty.

Warto dodać, że każdy taki gadżet wzbudza sympatię do danej firmy. Segragtory reklamowe są świetnymi i tanimi prezentami, które w bardzo delikatny i prosty sposób mogą zareklamować Waszą firmę. Ważne jest jednak, aby odpowiednio zadbać o design, który będzie z elegancją oddawał Wasz charakter. Z tego powodu nie można przesadzić, aby po prostu nie skompromitować się reklamą, która w końcu ma być zapamiętana, ale najlepiej dobrze.