Menu Zamknij

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Gadżety z nadrukiem to jedna z najprostszych, a zarazem najpopularniejszych form reklamy.
Długopisy, kalendarze i notatniki niosą w świat logo firmy i jej dane kontaktowe, nie tylko informując o jej istnieniu, ale przypominając o niej, ilekroć są używane.

Co umieszczamy na gadżetach reklamowych?

Poza nazwą firmy i jej logo zwykle na gadżetach reklamowych umieszczamy podstawowe dane kontaktowe takie jak numer telefonu, e-mail i adres strony internetowej, jeśli firma ją posiada.
W zależności od rodzaju gadżetu i ilości miejsca na informacje możemy również w kilku słowach przedstawić profil działania firmy, lub hasło reklamowe.

Jakie gadżety zamawiamy najczęściej?

Najpopularniejszym gadżetem reklamowym są zdecydowanie długopisy. Każdy z nas z pewnością ma przynajmniej jeden długopis z logo hotelu, w którym kiedyś nocował, czy biura rachunkowego, które rozliczało jego PIT.
Równie popularne są kalendarze – od kieszonkowych, po duże kalendarze ścienne. Przypominają o firmie każdego spośród 365 dni w roku. Zwykle umieszcza się na nich grafikę lub fotografie związane z profilem firmy, lub cokolwiek innego, co kojarzy się pozytywnie i w pozytywnym świetle przedstawia firmę.

Segregatory z nadrukiem – niezbędne w firmach szkoleniowych

Wprawdzie segregatory nie są typowym gadżetem, który możemy dać klientowi by używał go dowolnie do własnych celów, jak długopis, ale jako oprawa materiałów szkoleniowych są niezastąpione. Kursant, używając segregatora zamiast materiałów oprawionych w sposób trwały, może regulować jego zawartość stosownie do etapu szkolenia oraz dokładać do niego własne zapiski i dodatkowe materiały.

Na co zwrócić uwagę zamawiając segregatory z nadrukiem?

Firmy oferujące gadżety z nadrukami, w przypadku segregatorów na ogół dysponują kilkoma ich rodzajami. Zamawiając nadruk, powinniśmy oprócz odpowiedniej wielkości, wybrać również dobry materiał i doskonałe wykończenie. Dobrze wykonane segregatory z nadrukiem naszej firmy, to świetna reklama. Niby drobiazg, ale świetnie podkreślający prestiż firmy.